2019/2020
lokalny
Zuzanna Kowalska
- I miejsce
- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "MONETA OKOLICZNOŚCIOWA" · lokalny · 2019/2020
Amelia Śpiwak
- III miejsce
- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "MONETA OKOLICZNOŚCIOWA" · lokalny · 2019/2020
Bartłomiej Ostaszewski
- III miejsce
- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "MONETA OKOLICZNOŚCIOWA" · lokalny · 2019/2020
Aleksander Paprocki
- wyróżnienie
- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "MONETA OKOLICZNOŚCIOWA" · lokalny · 2019/2020
Wiktoria Sułkowska
- wyróżnienie
- Międzyszkolny Konkurs Literacki "Dziennik z epidemii" · lokalny · 2019/2020
Oliwia Michalik
- I miejsce w kat. klas V
- XXII Gminny Konkurs Ortograficzny "O ZŁOTE PIÓRO WÓJTA" · lokalny · 2019/2020
Aleksandra Kubowicz
- I miejsce w kat. klas VIII
- XXII Gminny Konkurs Ortograficzny "O ZŁOTE PIÓRO WÓJTA" · lokalny · 2019/2020
2018/2019
regionalny
Jakub Samorek
- III miejsce w biegu na 60m. oraz II miejsce w rzucie piłeczką palantową
- Wałeckie Czwartki lekkoatletyczne · regionalny · 2018/2019
Karol Kubowicz
- III miejsce w rzucie piłeczką palantową
- Wałeckie Czwartki lekkoatletyczne · regionalny · 2018/2019
Bartosz Kubowicz
- III miejsce w biegu na 60m.
- Wałeckie Czwartki lekkoatletyczne · regionalny · 2018/2019
Oskar Truszkowski
- III miejsce w rzucie piłeczką palantową
- Wałeckie Czwartki lekkoatletyczne · regionalny · 2018/2019
Oliwia Bogusław
- II miejsce w rzucie piłeczką palantową
- Wałeckie Czwartki lekkoatletyczne · regionalny · 2018/2019
Patryk Kałamaja
- II miejsce w biegu na 60m oraz III miejsce w rzucie piłeczką palantową
- Wałeckie Czwartki lekkoatletyczne · regionalny · 2018/2019
Katarzyna Piwowarska, Martyna Tutaj, Szymon Kądej
- V miejsce
- Konkurs pierwszej pomocy o Puchar Komendanta PSP w Wałczu · regionalny · 2018/2019
lokalny
Aleksandra Kubowicz
- II miejsce
- Gminne Biegi Przełajowe · lokalny · 2018/2019
Patryk Kałamaja
- I miejsce
- Gminne Biegi Przełajowe · lokalny · 2018/2019
drużynowo
- III miejsce
- Gminne Biegi Przełajowe · lokalny · 2018/2019
Samuel Praźmo
- III miejsce
- IX Gminny Konkurs Matematyczny "MAŁY PITAGORAS" · lokalny · 2018/2019
Katarzyna Piwowarska
- I miejsce
- IX Gminny Konkurs Matematyczny "MAŁY PITAGORAS" · lokalny · 2018/2019
2017/2018
krajowy
klasa IV
- wyróżnienie
- Ogólnopolski konkurs w ramach programu Kompetencje na szóstkę II · krajowy · 2017/2018